Тут читайте мої думки статті та інше...

Весь час ми розмовляємо. Це мій діалог з Вами про все… про себе… …про щастя… про вирішення задач…. про мрії, відносини….та багато іншого ))))

Аліна Мельник

   Щастя воно всередині і ми не завжди вміємо його побачити, але кожна людина до нього прагне.  

 

“Щастя – це коли те, що ви думаєте, говорите і робите, перебуває в гармонії.”  Махатма Ганді

В моєму блозі ви знайдете статті по категоріям:

Для себе:  cамовдосконаленя, робота з звичками, стресостійкість, емоційний інтелект для вдосконалення відносин з батьками, дітьми, колегами, з обранцем, тощо.

Для роботи: мотивація підлеглих, командоутворення, про особливості співпраці з групою людей, тощо.

Фахівцям методики та кейси для роботи.

Рекомендації цікавих книг, фільмів, тощо

"Щастя - це стан, що нагадує чистий обрій, в якому немає необхідності про щось турбуватися. Це момент, коли є тільки ті складові життя, які мають лише творчий, а не деструктивний характер. Ненависть являє собою витрачену енергію. Ненавидіти когось або щось в крайній ступені непродуктивно.."
Альберт Хічкок
Американський режисер, продюсер та автор сценаріїв
"Ніхто не знає абсолютно точно, що представляє собою щастя. Найпоширеніша думка про те, що таке щастя, говорить, що воно еквівалентно задоволенню. Я вважаю, що друге є нічим іншим як ілюзорним щастям."
Блез Паскаль
Французький фізик, математик, філософ і літератор

     У моєму світі гармонія особистості являє собою те, що формує зовнішній творчий, справжній і всебічний зв’язок з людьми і природою, що дозволяє сприймати людей такими як вони є і поважати їх думки, дії та позицію, навіть якщо я не згодна. А для того, щоб це сталося важливо аналізувати ситуацію та реакцію. Люди іноді відчувають щастя або сумують, а ось значущий лише їх відгук на дії і трактування ситуації. Все у Вашій голові. Тому всі статті, які є на цьому сайті для того, щоб ви зрозумівши себе і інших стали щасливішими.