Вправа-розминка "Кишеня"

Вправа-розминка «Кишеня» (офлайн/онлайн)

Мета: скидання емоційної напруги, спроба зупинитися і відчути «зараз».

Кількість учасників: будь-яка.

Оптимальний час: 5-10 хвилин.

 

Попросіть присутніх піднятися зробити вдих і видих, а потім щось дістати зі своєї кишені. Якщо у кого-то немає кишені або він порожній, можна використовувати сумку. Нехай учасники тренінгу подивляться на предмет і приберуть його назад в кишеню (сумку). Тепер попросіть виконати теж саме, тільки в 2 рази повільніше, відчуваючи свої рухи. А тепер люди роблять те ж саме, але після кожного вчиненої дії роблять зупинку на 1-2 секунди. Наприклад, зігнув руку – зупинка, доторкнувся до кишені – зупинка, взяв річ – зупинка і так далі.

 

Обговорення:

Чи вдалося вам «зануритися» в поточний момент?

Чи складно було зупинитися? Чому?

Що відбувалося в момент зупинки?

 

 Рекомендації: вправа відмінно підходить в якості розминки між блоками як на тренінгу, так і на вебінарі чи лекції. Часом, люди входять в стан збудження, з якого не так просто вийти в короткий момент. Гра сприяє внутрішній зупинці. Також можна рекомендувати вправу, як швидкий засіб для заспокоєння в стресовій ситуації.

 #Груповаробота #Тренінговавправа #Вправадлявебінару #Вправадляофлайнтренінгу #Вправадляонлайнтренінгу #тренінгиуправліннястресом #Вправарозминка #Навички #Свідомість #освіта #вчителю #викладачу #тренеру  #скарбничкатренера #корпоративнийтренінг #дляHR #длятренера

 

Підпишись на новини сайту. Отримай електронну книгу в подарунок.