Чоловічі правила для жінок

Шановні пані, для покращення взаємин у парах пропоную чоловіче бачення на деякі їх аспекти:

1.       Якщо на запитання «Що сталося?» ви відповідаєте «Нічого.», то чоловіки вважають що то є правдою. Це не правда? Ви збрехали? По ваших рухах та обличчю видно, що це не так? Ну тоді кажіть, що не так для зміни ситуації. Чоловіки люблять визначеність. Тобто, якщо ти чогось хочеш – говори про це прямо. Напівпрозорі та прозорі натяки не працюють, звісно якщо це не невротичні відносини в яких ви граєтеся обрАзами один на одного та «вгадайками» до цього.

2.       Коли починається сімейна сварка, то згадування того, що було більш ніж 2 місяці тому не потрібно. Термін придатності репліки закінчується через тиждень. Все що більше-працює проти вас.

3.       Чоловіки чекають, по ви поділитеся ними тільки тими проблемами, які треба вирішити, бо для  того вони і поряд. Все, що не стосується Вас особисто та вашої пари, чи ніяк на вас не впливає –  до подружок.

4.       Якщо ви чоловікові задаєте питання, то будьте готові почути відповідь. Навіть, якщо вона Вам не до вподоби. Думайте перед реакцією.  І будьласка без сліз, бо іноді вважають їх за шантаж.

5.       Більшість чоловіків сприймає тільки кольори райдуги, або максимум 16 , як в стандартній колірній схемі Windows. Тому не зрозуміють колоьру рожево-лілового чи пурпурно-лазурового тощо.

6.       Якщо ви вважаєте, що ви товста, то не треба чоловіка перепитувати, бо він бачить теж саме. Ви очікуєте, що він підтвердить цей факт, чи хочете щоб Вас переконували у зворотньому?

7.       І щє вони впевнені що вам не потрібен десятий комплект прикрас, взуття БУВАЄ забагато та  вам ЗАВЖДИ є шо вдягти.

8.       Якщо Вам потрібно, щоб чоловік щось зробив то попросіть це зробити, але не стійте над «душею» і не розказуйте ЯК він повинен це робити. Хочете щоб було зроблено як треба? Підіть і зробіть сама.

Взагалі психологія чоловіків дуже гарно відображена у фразі «чоловіки з Марсу, а жінки з Венери». І ця різниця помітна в усьому: у прояві  турботи, у реакціях на стрес, в прийнятті рішень тощо.

 

Якщо цікава ця тема – коментуйте будь ласка, та поширюйте правила.

#психологія #розумітичоловіка #коммунікація #пара #разом #удвох #факти #сприйняття #сварка #спілкування #психолог #обом #поряд #чоловіктажінка #обом #розуміння #поряд #досвід #психологіяспілкування 

Підпишись на новини сайту. Отримай електронну книгу в подарунок.