Йдіть вчасно. Додому, навіть якщо вас ніхто там НЕ чекає, з запальною вечірки, від гостей без «рюмки на коня», від недоречних зв’язків та поганих звичок. Від депресії та похмурих думок, від важких спогадів, з відносин, що зжили себе, від людей, що руйнують вас, або від людини поруч з вами. Дайте їй і собі шанс знайти того (а може і себе самого), з ким буде краще, комфортніше, спокійніше в тій формі, в якій треба кожному з вас. Якщо вже ви НЕ здатні це дати один одному по тим чи іншим причинам, не лишайте один одного спроби і надії знайти це в інших відносинах і в самому собі. Й не скупіться, та не відбирайте у інших їх шанси бути щасливими так, як вони це розуміють, а у себе – свої. Тому що кожен з нас знаходиться в своїй точці еволюції, рухається в своєму ритмі, випромінює на своїй частоті, вібрує на своїй хвилі і отримує свій досвід.

І якщо ви увійшли з кимсь в резонанс – ви знайшли один одного то танцюєте спільний танець. А якщо в тривалий дисонанс – то отримайте необхідний досвід, розпишіться під ним, подякуйте. І йдіть вчасно. Не приводьте в рух механізм, який придавить вас жорстким гнітом обставин, коли ви будете змушені приймати рішення в умовах куди менш зручних для вас; де вам доведеться вислизати з-під жорен вельми поверхневих, але боляче торкаючих «громадських» суджень, яким справи немає до ваших справжніх, щирих і життєвих мотивів, до вашого видохнувшегося терпіння та довгих спроб щось «зберегти», когось «врятувати».

 Йдіть вчасно, не залишайте на тілі вашого життя глибокі шрами, не заражайте свою душу ненажерливим вірусом провини – почуттям, що з неймовірним завзяттям відторгає вас від свого неперевершеного єдиного життя та від себе самого. Йдіть вчасно, й не випалюйте малюнки на тендітній тканини вашої долі  І не зазіхайте на чужу шкіру. Цінуйте своє життя більше, ніж ваше життя цінують інші.

Йдіть вчасно, якщо хтось своє життя ставить вище вашого, бо в відповіді ви першочергово за своє життя і тільки потім за чиєсь. Ніхто НЕ прийшов в це життя , щоб лягти на жертовний вівтар . І життя людині дано не для того, щоб приносити в жертву великі дари – саму життя і здатність любити. Нескладно втратити себе , нескладно розчинити себе в іншому, в чиємось іншому житті, в чиємусь іншому світі, в чиїйсь інший реальності. Нескладно навіть цього вимагати і бажати. Набути себе – важко. Тільки ми можемо визначати і допускати міру використання себе. Адже, жертвуючи собою вхолосту , понад відведеної вам заходи участі в чиєму-небудь житті, ви автоматично НЕ додаєте собі (а може, і комусь, хто в цього щиро потребує), або на якомусь другому відрізку вашого життя вам не вистачить зовсім малість – саме тих даремно витрачених сил.

Будь-які відносини плідні, коли в них є обмін, взаємодія, віддача. Це парний танець. Але якщо ви почали відтоптувати один одному ноги до болю і крові, потрібно припинити цей танець і, залікувавши рани, почати новий красивий танець, можливо , з новим партнером. І так в будь-яких взаєминах – партнерських, сімейних, робочих. Вчіться йти вчасно як всередині створилася ситуації , так і від самих ситуацій і обставин в своїй життя.

Ви завжди знаєте цей момент: довіряйте собі, не вмовляйте себе, не обманюйте себе і не обманюйте інших. Немає поганих людей, як би нам ні хотілося про це посперечатися. Є люди, які відрізняються від нас. Бо істинний сенс цього священнодійства під сакральною назвою «життя» нам невідомаий , але їм наповнене абсолютно все, що всередині і зовні, понад нашого розуміння і в його межах , одухотворене і неживе. І немає іншої відповідальності, крім як перед собою. Все, що відбувається в нашому житті, все, що відбувається навколо нас і на далеких Галапагоських островах Еквадору, відбувається з нашого дозволу .

Ми дозволили нашому життю бути таким, яким вон0 є , ми привели цей час змін в дію, ми зірвали важіль з тієї пружин , що вирвалася з усієї стислій і нагнітання силою і б’ється тепер у конвульсівно- хаотичному вільному ширянні. Ми дозволили переважати сірим відтінкам в нашому житті, ми дозволили собі всього боятися, ми дозволили собі бути аутсайдерами в своєму власному житті . Озирніться, бути може, прийшов час піти від цього . Неймовірно важко кинути все те, що пережило себе, та піти, хто б що про це ні писав . Йти важко, але йти вчасно просто необхідно . Визріває всередині своєї нескінченності стільки, скільки вам необхідно, але – йдіть вчасно .

Йдіть вчасно від суджень і думок інших, оберніть погляд до себе. Де точка вашої опори ? Адже тільки так ви можете перевернути весь світ. Не шукайте її в іншому, другому, іншому. Видам вам секрет – її там немає ! Як немає щастя в когось, якщо його немає в вас.

Йдіть вчасно від нав’язливих ілюзій і нав’язаних страхів, але продовжуйте спрямовуватися, продовжуйте мріяти, продовжуйте пробувати. Не бійтеся помилитися – адже це означає , що ви намагалися  Не бійтеся реакції інших людей, ви все одно НЕ зможете її стовідсотково передбачити, поки НЕ зробите задумане , а якщо зможете – тим більше страх безглуздий. Але у вас буде шанс вчасно піти. Так, само піти і рухатися далі.

Ми розуміємо  коли у нас чого -то немає, що нам би хотілося мати, коли нам чого -то не дали, а ми чекали. Але ми ніколи НЕ замислюємося про те, від чого нас вберегли, не давши нам бажане зараз.

Істина проста: все приходить вчасно , навіть чудеса. Тому і йдіть вчасно.  Тому що якщо ви затримуєтеся , сценарій життя вже переписується і для інших людей.

Джерело тут https://fit4brain.com/1026

Підпишись на новини сайту. Отримай електронну книгу в подарунок.