Майстер-клас «Свято вогню або менора, як формула жіночого щастя»

28 листопада 2014 р в приміщенні благодійного фонду «Бейтейну»  (центр сімейного громадського життя Києва) пройшов майстер-клас на тему «Свято вогню або менора, як формула жіночого щастя».

На початку майстер-класу ми обговорили, що таке «щастя» тут і зараз і формалізували, яке воно для учасниць. З’ясували, що жінка – це багатогранна особистість, якій доводиться протягом життя виконувати багато ролей. Методом мозкового штурму визначили, які ролі у кожної з нас в житті присутні на сьогодні. У практичній частині зустрічі учасниці проаналізували, які ролі вони вибирають, для себе, в перебігу їх щоденних турбот. Жінки оцінили в якій ролі їм більш комфортно менш, а які взагалі витісняють зі свого життя
.
На майстер-класі було порушено тему цілісної особистості і гармонійного поєднання різних її типів, розглянули методи, які допомагають створити відчуття щастя всередині жінки, її більш гармонійний образ «Я». За допомогою тренера-психолога Аліни Мельник, кожна учасниця майстер-класу дізналася варіанти гармонізації особистості, для себе.
Найцікавішою частиною майстер-класу стало завершальне практичне завдання, де кожна учасниця «запалила» свою менору щастя з пам’яткою про те, що для милозвучності душевної симфонії в ханукію обов’язково додасть прощення і подяку.

Без сумнівів, кожна жінка, яка відвідала майстер-клас з думкою «що таке щастя для мене» дізналася і навчилася в цей вечір багато чому. Мистецтво грамотного і «повного» відчуття себе цілісною ми пізнали за 2 години. Проаналізувати свої бажання і дії, щоб грамотно надалі висловлювати своє внутрішнє «Я» тепер зможе кожна учасниця майстер-класу.
Чекаємо Вас на наступних зустрічах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *